omnie
Adwokat Magdalena Jabłońska-Szwaj (Adwokat, Mediator) ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W latach 2012–2014 odbyła aplikację adwokacką jako członek Lubelskiej Izby Adwokackiej w Lublinie. W 2015 r. zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów Izby Lubelskiej. W dniu 5 listopada 2019 roku po ukończonym kursie została wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Lublinie.

Znajdująca się w Lublinie Kancelaria Adwokacka, prowadzona przez adwokat Magdalenę Jabłońską-Szwaj, reprezentuje interesy klientów w toku postępowań sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych i administracyjnych.

Oferujemy kompleksowe usługi i porady prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Do każdego podchodzimy indywidualnie - wnikliwie pochylamy się nad daną sprawą, konsultujemy i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie prawne zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a także stałą obsługę podmiotów gospodarczych. W zakres świadczonych usług wchodzi m.in. udzielanie ustnych porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, opracowywanie opinii prawnych, a także kompleksowa obsługa klientów związana z reprezentacją przed wszystkimi sądami, urzędami i innymi organami.

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką pracującą w oparciu o aktualne przepisy prawa, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz dobrymi obyczajami, zapewniając pełną dyskrecję. Gwarantujemy, że przekazane nam informacje będą zawsze poufne i nie trafią do nieupoważnionych osób, także po zakończeniu postępowania.
Ściśle współpracujemy z prawnikami o różnych specjalizacjach oraz nieustannie kształcimy się i podnosimy własne kwalifikacje, by być na bieżąco z wciąż zmieniającymi się przepisami, ustawami, rozporządzeniami i innymi aktami prawnymi.

Zapraszamy do współpracy.
 
 
 
 

   MÓJ ZESPÓŁ

 

     

 

MARCIN SZWAJ
Specjalista ds. administracyjno-biurowych

 

MARIUSZ NOWAK
Specjalista ds. informatycznych