Nieodpłatna Pomoc Prawna w 2020 roku

Nieodpłatna Pomoc Prawna w 2020 roku

W 2020 roku nastąpiły dwie znaczące zmiany w usługach darmowej pomocy prawnej... 

Pierwszą jest to, że z porad może skorzystać każda osoba, której nie stać na odpłatne porady i która złoży stosowne oświadczenie, które jest dostępne pod linkiem https://spopolelubelskie.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//0zal_oswiadczenie.pdf?fbclid=IwAR3BUGROtlKBetRL0LWVPfYm2hY-YVCvDxyNCWzVf7pual5TYgGfyjaz40E oraz na miejscu. Drugą ważną zmianą jest możliwość zapisu, pozwoli to na umówienie się na konkretną godzinę bez konieczności czekania w kolejce.  Zapisów można dokonać  telefonicznie (081-458-10-31) bądź e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

Nowością w darmowych poradach jest również nieodpłatna mediacja, która obejmuje między innymi -przygotowanie projektu umowy o mediację lub wniosku o przeprowadzenie mediacji bądź udzielenie pomocy w sporządzeniu do sądu wniosku o zatwierdzenie ugody zawartej przed mediatorem.

Prowadzone przeze mnie porady będą odbywać się w PONIEDZIAŁKI w miesiącach: Luty, Kwiecień, Czerwiec, Sierpień, Październik, Grudzień – w godzinach 14:00-18:00 w Opolu Lubelskim przy ul. Przemysłowa 4A.

 

Serdecznie Zapraszam,

adw. Magdalena Jabłońska-Szwaj

 

Nieodpłatna_pomoc_prawna_2020.jpg